9/10 2010 - Västernorrlands Kennelklubb, Sundsvall Leila Kärkäs, Finland
Jackdow’s Black Power 1,2 ökl / 1,2 Open class |
|
7/8 2010 - Jämtland/Härjedalens kennelklubb Tapio Eerola, Finland
Jackdow’s Star Quality 1,4 ökl / 1,4 Open class
Mag-Hanter Olympus 1 Ck Chkl, 2:BH R-Cacib /
1 CC- quality Championclass 2:nd Best male
R-cacib |
|
17/7 2010 - Hälsinglandskennelklubb, Alfta Helle Dan Pålsson, Danmark
Mag-Hanter Olympus 1 Ck Chkl, BIM /1 CC- quality Championclass – BOS |
|
23/5 2010 - Västernorrlands Kennelklubb, Sundsvall Torbjörn Granheim, Norge
Mag-Hanter Olympus 1 Ck Chkl, BIM /1 CC- quality Championclass – BOS
Jackdow's High Hopes 1,4 junkl / 1,4 Junior class |
|
20/6 2010 - SSK, Vännäs Kirsti Lummelampi
Jackdow's High Hopes 1,1 CK junkl 2 BT / 1,1 CC-Quality Junior class 2:nd best Bitch |
|
13/5 2010 - Pomeranian Specialen Norberg
Jussi Liimatainen, Finland
Jackdow's High Hopes 1,5 junkl / 1,5 Junior class
Jackdow's Black Coffée 1 ökl / 1 Open class |
|
24/4 2010 - SSK, Västerås
Ingela Nilsson
Jackdow's High Hopes 1,3 junkl / 1,3 Junior class |
|
4/10 2009 - SSUK, Sundsvall
Per-Erik Wallin
RUCH Lends Kapriz Magvay 1,1 Ökk CERT 3:BH CHAMPION!/1,1 Open Class, CC - 3:d best male CHAMPION!
Jackdow's Pumas Last Hope 1,1 HP ukl / 1,1 honor prize Youth class |
|
14/6 2009 - SKK, Vännäs
Carl-Gunnar Stafberg
Mag-Hanter Olympus 1,1 Ökk CERT BIM CHAMPION!/1,1 Open Class, CC - BOS CHAMPION!
SUCH Cimarosas Qualité Superb 1 Chkk CK 2 BT / 1 Champion class CC-Quality 2:nd Best Bitch |
|
13/6 2009 - SKK, Vännäs
Anita Whitmarsh
Mag-Hanter Olympus 1,1 Ökk CERT BIM /1,1 Open Class, CC - BOS
Jackdow´s Pumas Last Hope 1,2 junkk/ 1,2 junior class
SUCH Cimarosas Qualité Superb 1 Chkk CK 2 BT / 1 Champion class CC-Quality 2:nd Best Bitch |
|
25/4 2009 - SSUK, Köping
Tina Permo
Mag-Hanter Olympus 1,2 ökk CK 5 BH / 1,2 Open class CC-Quality 5:t Best male
Jackdow's Pumas Last Hope 1,1 Junkk CK 4 BT/ 1,1 junior Class CC-Quality 4:th Best bitch
Jackdow's Always Mine 1,3 Junkk HP / 1,3 Junior class, Honour prize
SUCH Cimarosas Qualité Superb 1 Chkk CK 2 BT / 1 Champion class CC-quality, 2 :nd Best Bitch |
|
6/12 2008 - SKK, Stockholm
Elisabeth Spillman
Jackdow's Pumas Last Hope 1,4 Junkk / 1,4 junior Class |
|
12/10 2008 - SSUK, Sundsvall
Marja Talvite, Finland
Mag-Hanter Olympus 1,1 ukk CK 2:a BH /1,1 Youth Class CC-quality 2:nd best male |
|
11/10 2008 - Västernorrlands Kennelklubb, Sundsvall
Mary Chantal, Frankrike
Mag-Hanter Olympus 1,1 ukk /1,1 Youth class |
|
31/8 2008 - Stören Idrettspark, Trondheim
Zidar Zeljka, Slovenien
Jackdow's Sunshine in My Life 1,1 CK junkk 2:a BT/ 1,1 Junior class CC-quality 2:nd best bitch! |
|
30/8 2008 - Stören Idrettspark, Trondheim
Dominic Harris England
Mag-Hanter Olympus 1,3 ukk / 1,3 Youth class
Jackdow's Sunshine in My Life 1,3 junkk/ 1,3 Junior class |
|
2/8 2008 - SKK Jämtland/Härjedalen, Svenstavik
Leif Lehmann Jörgensen, Danmark
Mag-Hanter Olympus 1,1 CK ukk 2:a BH/ 1,1 Youth class, CC-Quality 2:nd best male
Jackdow's Sunshine in My Life 1,2 HP junkk/ 1,2 HP Junior class |
|
6/7 2008 - World Dog show Stockholm
Bo Bengtsson, USA
Mag-Hanter Olympus, Junior class- Exellent |
|
5/7 2008 - SSUK World championship Almare Stäket
Kasemsanta Apiwut, Thailand
Mag-Hanter Olympus, Junior class-Very Good |
|
25/5 2008 - Västernorrlands Kennelklubb, Sundsvall
Harto Stockmari
Mag-Hanter Olympus 1,1 CK junkk Cert BIR/CC BOB Jippieeee!!
Noble Art Black Nightfall 1,1 ökl |
|
7/10 2007 - SSUK, Sundsvall
Theo Leenen
Noble Art Black Nightfall 1,2 HP Ukl/1,2 Hp Youth class
Jackdow's Pom Cruise CERT, BIR/ CC BOB Grattis MITA!!!
|
|
6/10 2007 - Västernorrlands Kennelklubb, Sundsvall
Renée Sporre -Willes
Noble Art Black Nightfall 1,1ukl CK 5BH/ CC-Quality 5:e Best male
Jackdow's Pom Criuse1, 3 ökl
|
|
5/8 2007 - SKK Jämtland/Härjedalen, Svenstavik
Ann Joe Sampaio, Brasilien
Jackdow's Tremedous Tiffany CK 5:e bästa tik, /
Res-CC 5:t Best bitch , BOB-vet, BEST IN SHOW-2 VETERAN =0))
|
|
4/8 2007 - SKK Jämtland/Härjedalen, Svenstavik
Yvonne Menitjes, Syd-Africa
Noble Art Black Nightfall CERT 2:a bästa hane/ CC 2:d best male
Jackdow's Pom Chateau CK 4:e Bästa TIK/ Res-CC 4:th best Bitch
|
|
21/ 2007 - Pomeranian Specialen, Västerås
Sally Bauginet, USA
Noble Art Black Nightfall CK 5:e Bästa hane / Res-CC 5:e best Male !!=0)
|
|
15/6 2007 - Västerbottens Kennelklubb Vännäs
Liz-Beth Liljeqvist
Noble Art Black Nightfall 1,1 CK ukl 4 :BH/ 1,1 Youth class Res-CC 4:e Best male
Jackdow's Pom Cruise 1,2 ökl CK 5:e BH/ 1,2 Open class Res-CC 5:t Best male
Jackdow's Super Nova 1,1 Hp junkl/1,1 HP junior Class
Cimarosas There's Nothing Better CK 2:BT/ Res-CC 2:d best Bitch
|
|
20/5 2007 - SSRK J/H Travet
Anne Liland, Norge
Jackdow's Royal Rinah 1ökl/1openclass
Jackdow's Royal Rozzindra 1 ökl/ 1 openclass
Jackdow's Tremendous Tiffany 1CK vetkl 5 BT BIM-VET/1 Res-CC
veteran Class 5 best bitch BOS-veteran
|
|
12/5 2007 - SKK Uppland, Österbybruk SV-07
Elena Spector, Argentina
Noble art Black Nightfall 1,2 ukl/1,2 youth class
|
|
19/11 2006 - Östersund (Wången) SSRK J/H
Saija Juutilainen
Jackdow's Tremendous Tiffany Ck vet klass BIM -Veteran/CC-quality, veteran Class, BOS-veteran
|
|
18/11 2006 - Östersund (Wången) SSRK J/H
Kurt Nilsson
Jackdow's Fabulous Frode 1,2 ökl /1.2 open Class
Jackdow's Fabulous Felicia 1,2 ökl/1,2 open Class
Jackdow's Tremendous Tiffany Ck vet klass BIM -Veteran/CC-quality, veteran Class, BOS-veteran
|
|
6/8 2006 - SKK Jämtland/Härjedalen Svenstavik
Benny Bild
Jackdow's Royal Rozzindra 1,2ökk CK 2 BT !!=0)) / 1,2 open Class Res-CC 2:nd best Bitch !!GRATTIS Sofie=0))
Jackdow's Tremendous Tiffany 1,1CK vetkl 3 BT BIR -Vet! =0))/ 1,1 CC-quality veteran Class, 3:rd best bitch, BOB veteran =0)Grattis Linda!
|
|
5/8 2006 - SKK Jämtland/Härjedalen Svenstavik
Elina Tan-Hietalahti, Finland
Cimarosas Qualité Superbe 1,1 ökk CK CERT BIR CHAMPION!!=0))/1.1 open class CC BOB CHAMPION!! =0)) Tack Kristina för att jag fick köpa henne!
|
|
17/6 2006 - Dalarnas kennel klubb Avesta
Moa Persson
Cimarosas Quality Superbe 1,2 ökk CK, res-cacib 2 BT/1,2 open Class, CC-quality 2:nd best bitch.
|
|
21/5 2006 - Östersund (Travbanan) SSRK
Björge Espeland
Jackdow's Royal Rozzindra 1ökl / 1 open Class
Jackdow's Royal Rinah 1,5 ökk /1,5 open Class
Jackdow's Tremendous Tiffany 1,1CK vetkl 4 BT BIR -Vet! =0))/ 1,1 CC-quality veteran Class, 4 best bitch, BOB veteran =0)) |
|
20/5 2006 - Västernorrlands Kennelklubb Ånge
Wim Welland
Jackdow's Dream Danielle 1,5 Hp Ukk/ 1,5 Hp youth Class |
|
25/5 2006 - Pomeranian Specialen Ånnaboda
Sue Smith, England
Noble Art Black Nightfall 4:e bästa hane valp 6-9 mån/4:th best puppy male 4-6 month
Jackdow's Pom Cruise 1,4 ökk/ 1,4 open Class
Jackdow's Nimble Sweetmeat 1 junkl/ 1 junior Class
Cimarosas There's Nothing Better 1,2 ukk / 1,2 youth Class
Cimarosas Qualité Superbe 1, 2 ökk / 1,2 youth class |
|
21/5 2006 - Västernorrlands Kennelklubb Ånge
Liz-Beth Liljeqvist
Cimarosas Qualité Superbe cert BIM/CC BOS
Cimarosas There's Nothing Better CK 2:BT/ Res-CC 2:ed best Bitch |
|
25/3 2006 - Strömsunds brukshundklubb inoff.
Jessica Björling
Noble Art Black Nightfall BIR VALP, BIS-2 VALP-4-6 MÅN |
|
12/11 2005 - Östersund (Wången) SSRK J/H
Irene Krogstad
Jackdow's Fabulous Frode 1,4 Ökl/1,4 Open Class
Jackdow's Royal Rozzindra 1,3 Ukl/1,3 Youth Class
Jackdow's Fabulous Felicia 1 Ökl /1 Open Class |
|
15/10 2005 - Inofficiell uts SSRK V/N
Elisabeth Rennerfelt
Jackdow's Dream Dexter 1,1Junkk HP 3 :e bästa hane |
|
9/10 2005 - Västernorrlands Kennelklubb Sundsvall
Anna Theresa Stuifbergen-Hoetjes
Jackdow's Dream Dexter 1,1Junkk CK /1,1 junior Class res-CC
Grattis Sofia på off debuten! |
|
8/10 2005 - Västernorrlands Kennelklubb Sundsvall
Denis Kuzelj
Jackdow's Pom Cruise 1,1ukk CK 4 BH/1,1 youth Class res-CC 4:t best male |
|
3/9 2005 - Goldenklubbens clubshow Aspås
Liz Pope
Jackdow's Faboluos Frode 1 Ökl/1 Open Class
Jackdow's Faboluos Felicia 1,4 CK Ökk/1,4 Res-CC Open Class |
|
9/7 2005 - Hälsinglands Kennelklubb Alfta
Wendy Paquette, Canada
Jackdow's Pom Cruise 1,2 Ökk/1,2 Open Class |
|
1/7 2005 - SödraNorrbottens Kennelklubb Piteå
Filip Johnsson
Jackdow's Fabulous Felicia 1,3 Ökk CK/1,3 Open Class Res-CC |
|
18/6 2005 - Dalarnas Kennelklubb Avesta
Anders Lyrholm
Jackdow's Fabulous Felicia 1,3 Ökk CK, 5 BT/1,3 Open Class Res-CC, 5 Best Bitch |
|
22/5 2005 - Västernorrlands Kennelklubb Sollefteå
Hans Almgren
Jackdow's Pom Cruise BIR Cert/CC BOB på sin officiella Debut!!!! Grattis Mita!!!
Cimarosas Qualité Superbe cert 2:a Bästa tik/ CC 2:nd Best Bitch |
|
21/5 2005 - Västernorrlands Kennelklubb Sollefteå
Gladys Crosbie
Jackdow's Excellent Enya 1,5 Ökk CK/1,5 Open Class Res-CC |
|
7/5 2005 - Open Show Aspås
Anette Jacobsson
Jackdow's Dream Danielle 4 Puppy 2 tikar
Jackdow's Dream Dixie 5 puppy tikar
Jackdow's Fabulous Frode 5 Maiden hanar
Jackdow's Excellent Enya 2hp Maiden tikar 3 BÄSTA TIK!!/3:d Best Bitch!
Jackdow's Fabulous Felicia 1 hp Limit BIS-2!!!Jippieeeeeee!!!! :-))/Best in Show -2!!! |
|
5/5 2005 - Pomeranian Specialen Ånnaboda 26 valpar
Mrs Helen Turnbull, England
5/5 2005 - Pomeranian Specialen Ånnaboda 84 vuxna
Mrs Christine Stothard, England
Jackdow's Pom Crown 2hp valpklass 4-6 mån hanar/2:nd best male puppie 4-6 month
Cimarosas Qualité Superbe 1.5 Hp juniorklass tikar/1,5 Hp junior bitch |
|
24/4 2005 - Sunndalsöra Hundeklubb
Frank Christiansen
Cimarosas Qualité Superbe cert 2:a Bästa tik/ CC 2:nd Best Bitch!!! på sin debut!!!
Tack Kristina För att jag fick köpa henne!!!
Jackdow's Pom Chateau CK 4:e Bästa tik/ Res-CC 4 Best Bitch, på sin debut också! |
|
17/4 2005 - Strömsunds Brukshundklubb Inofficiell utställning
Ewa Widstrand
Jackdow's Pom Crown BIR valp BIS -valp 4-6 mån! Grattis Emelie!!!
Cimarosas There's Noting Better BIM 4-6 mån
Cimarosas Qualité Superbe BIR BIG-5 vuxna |
|
17/4 2005 - Strömsunds Brukshundklubb Inofficiell utställning
Ann Lindenfelth
Jackdow's Royal Rosalie BIR vuxna BIG-1 Grattis Marie!
Jackdow's Royal Rizto BIM vuxna |
|
20/3 2005 - SKK J/H Inofficiell utställning
Gunilla Åsberg-Godén
Jackdow's Dream Dixie BIR valp 6-9 månader
Jackdow's Dream Destiny 2 HP valp 6-9 mån
Jackdow's Royal Rozzindra 2 bästa tik |
|
20/3 2005 - SKK J/H Inofficiell utställning
Kerstin Henriksson
Jackdow's Pom Cruise BIR BIG-4
Cimarosas Qualité Superbe BIM |
|
11/12 2004 - Brunflo Brukshundsklubb
Jackdow's Fabulous Frode 171p. 1:a pris lyd. klass1 Grattis Jenny) |
|
13/11 2004 - Östersund (Wången) SSRK J/H
Tina Angrell
Jackdow's Royal Rossalie 3 bästa tikvalp 6-9 månader
Jackdow's Royal Rozzindra 5 bästa tikvalp 6-9 månader1
Jackdow's Magic Malcolm 1,3 ökl
Jackdow's Fabulous Felicia 1,3 ökl CK 4 bästa tik |
|
4/9 2004 - Aspås GRK Open Show
Annika Thunfors
Jackdow's Royal Rizto 3 Puppy 1
Jackdow's Royal Rinah 3 Puppy 1
Jackdow's Royal Rozzindra 6 Puppy 1
Jackdow's Fabulous Frode 6 Maiden
Jackdow's Tremendous Tyson 5 Maiden
Jackdow's Fabuluos Felicia 5:e Bästa Tik
Jackdow's Yellow Yvette 2 HP Veteran
Waterfreak's Delightful Deborah 1 HP Special Veteran (12,5 år gammal och ännu jättepigg!) |
|
22/8 2004 - ÖBHK Inoff
Kerstin Henriksson
Jackdow's Pom Cruise 6-9 mån Valp BIS-2
Jackdow's Pom Duchess BIR valp 4-6 mån |
|
15/8 2004 - Hammerdals KK Inoff
Eva Widstrand
Jackdow's Pom Cruise 6-9 mån Valp BIS-4 |
|
18/7 2004 - Svenstavik
Ove Germundson
Jackdow's Fabulous Felicia 1,5 ökk/1,5 Open Class |
|
20/6 2004 - Härnösand SSRK
Tuna Illukka
Jackdow's Fabulous Felicia 1 ökl/1 Open Class |
|
19/6 2004 - Örnsköldsvik SSRK
Hans Rosenberg
Jackdow's Fabulous Felicia 1,5 ökk/1,5 Open Class |
|
23/5 2004 - Östersund (Travbanan) SSRK
Berit Bondal
Jackdow's Fabulous Felicia 1,1 Ck Ukk Cert - BIM/1,1 Ck Youth Class CC - BOS
Jackdow's Fabulous Frode 1,2 HP Ukk / 1,2 HP Youth Class |
|
9/11 2004 - Östersund (Wången) SSRK
Göran Bodegård
Jackdow's Fabulous Felicia 1,1 Ck Ukk/1,1 Ck Youth Class
Waterfreak's Delightful Deborah 3 Ck Vetkk/3 Ck veteran Class |
|
8/11 2003 - Östersund (Wången) SSRK 8/11 -03
Annika Ulltveit-Moe
Jackdow's Fabulous Felicia 1,3 Hp Ukk/1,3 Hp Youth Class
Waterfreak's Delightful Deborah 3 Hp Vetkk/3Hp veteran Class |
|
3/8 2003 - Gärdehallen Sundsvall SKK
Elisabeth Rhodin
Jackdow's Fabulous Frode 1,2 Junkk/ 1,2 Junior Class |
|
2/8 2003 - Open Show Sundsvall
Eva Jönsson
Jackdow's Fabulous Frode Opl JunII
Jackdow's Fabulous Felicia 2HP JunII
Jackdow's Excellent Enya 3 JunII
Waterfreak's Delightful Deborah 1HP Special Vet |
|
13/7 2003 - Svenstavik SKK
Hans Almgren
Jackdow's Fabulous Frode 1,2 HP Junkk/1,2 HP Junior Class |
|
12/7 2003 - OPEN SHOW Östersund
Christer Flodfält
SVCH Jackdow's Tremendous Tyson 1HP Maiden
Jackdow's Excellent Enya 2HP JunII
Jackdow's Fabulous Felicia 3HP Jun II
Jackdow's Surprise Sabina 4 Maiden
Waterfereak's Delightful Deborah 1HP Special Vet |
|
15/6 2003 - Övik SSRK
Ove Germundsson
Jackdow's Excellent Enya 1,2 Junkk/ 1,2 Junior Class
Jackdow's Fabulous Felicia 1,3 Junkk/1,3 junior Class |
|
14/6 2003 - Goldenklubben Club Show
Kari Haave
Jackdow's Excellent Enya 1,3 Hp Junkk/1,3 HP Junior Class
Jackdow's Fabolous Felicia 1,2 Hp Junkk/1,2 Hp Junior Class |
|
25/5 2003 - Östersund SSRK
Majvor Näsman
Cheer's Rosemond Times BIR Valp 4-6 Mån/ BOB Puppy
Jackdow's Fabulous Frode 1 Junkl/1 junior Class
Jackdow's Tremendous Tyson 1,2 ökk/ 1,2 Open Class
Jackdow's Excellent Enya 1,4 Junkk/1,4 Junior Class
Jackdow's Fabulous Felicia 1,5 Junkk/1,5 Junior Class |
|
24/5 2003 - Ånge SKK
Benny Blid
Jackdow's Excellent Enya 1,2 HP Junkk/1,2 HP Junior Class
Jackdow's Fabulous Felicia 1,4 Junkk/1,4 Junior Class |
|
24/5 2003 - Ånge SKK
Tina Permo
Jackdow's Pom Peripossa BIM cert Debut!!/ BOS CC |
|
16/3 2003 - Sundsvall SSRK
Agneta Cardell
Cheer's Rosemond Times 4 Bt 4-6 mån valp/ 4 best bitch 4-6 month puppy
Jackdow's Excellent Enya 1 junkl/1 Junior Class
Jackdow's Fabuloue Felicia 1,2 Hp Junkk/1,2 HP Junior Class |
|
9/11 2002 - VÅLBACKEN
Leif-Herman Wilberg
Jackdow's Fabulous Felcia BIR Valp 4-6 mån BIS 3/ BOB Puppy 4-6 month BIS23
Jackdow's Fabulous Frode BIM Valp 4-6 mån/ BOS Puppy
Jackdow's Excellent Enya BIR Valp 6-9 mån BIS 2/ BOB Puppy 6-9 Month BIS 2
Jackdow's Tremendous tiffany 1,4 ökl/1,4 Open Class
Jackdow's Magic Minoo 1ökl/ 1Open Class |
|
25/5 2002 - OPEN SHOW Östersund
Ingrid Dahlberg
Jackdow's Surprise Sebastian 3 Jun I
Jackdow's Surprise Sabina 1 jun I
Jackdow's Tremendous Tiffany 3 Maiden
Jackdow's Magic Minoo BIS !!! |
|
10/11 2001 - SSRK J/H VÅLBACKEN
Sverre Sand
Jackdow's Surprise Sebastian 1 HP BIM Valpkl 1.
Jackdow's Surprise Sixten 2 Valpkl 1.
Jackdow's Surprise Stanley 3 Valpkl 1.
Inassica Sea Holly 1 HP BIR Valpkl 1 BIS-2
Jackdow's Surprise Sabina 3 Valpkl 1.
SVCH Jackdow's Tremendous Tyson 1 ökl
Jackdow's Magic Minoo 1,1 Ck Ukl 5 Btkl. |
|
2/9 2001 - Steinkjer Hundeklubb
Dan Eriksson
Jackdow's Magic Minoo 1,2 Ukk, HP, Opl skl. |
|
18/8 2001 - SKK Norrköping
Lisbeth Liljeqvist-Carlsson
Jackdow's Magic Minoo 1,2 Ukk , CK |
|
19/8 2001 - SKK Nyköping
Jim Richardson
Jackdow's Magic Minoo 1,3 Ukk , CK |
|
4/8 2001 - OPEN SHOW Sundsvall
Christer Flodfelt
Jackdow's Magic Minoo 1Hp Junior II , 1 Hp Mid Limit, 3:e Bästa Tik
Jackdow's Magic Milton 2 Hp Junior II, 3 Hp Maiden |
|
5/8 2001 - SKK Kovland
Bo Bengtsson
Jackdow's Magic Milton 1,3 Hp Ukl |
|
15/7 2001 - SKK Sventavik
Claudio Di Guliani
Jackdow's Magic Minoo 1,1 ukl CK 5 BTKL.
Jackdow's Tremendous Tiffany 1,3 ökl
Jackdow's Tremendous Tyson 1 ökl |
|
8/7 2001 - SKK Byske
Kirsi Nieminen
Jackdow's Magic Minoo 1,1 Hp ukl |
|
7/7 2001 - SKK Piteå
Hjördis Espeland
Jackdow's Magic Minoo 1,1 ck ukl, 2 btkl |
|
2/6 2001 - SKK Ö-vik
Cecilia Holmstedt
Drakedram Kiss'N Tell 1,1 Hp Ukl |
|
20/5 2001 - SSRK Östersund
Anne Nerell
JD's Magic Milton. 1,1 Hp Jukl
JD's Yellow Yarred. 1 ökl
JD's Magic Minoo. 1,3 Hp Jukl
Waterfreak's Delightful Deborah. 2 Hp vetkl |
|
19/5 2001 - OPEN SHOW Östersund
Susanne Björkman
JD's Magic Milton. 1Hp Junior 2
JD's Tremendous Tyson. 5 Maiden
JD's Yellow Yarred. 3 Mid Limit
JD's Magic Minoo. 1Hp Junior 2, 2 BT !
Waterfreak's Delightful Deborah. 2 Hp Veteran +Jakt |
|
10/3 2001 - SSRK Sundsvall
Bertil Lundgren
JD's Magic Milton. 1jukl
JD's Tremendous Tyson. 1,4 ukl
JD's Tremendous Teddy. 1,5 ukl
JD's Yellow Yarred. 4 Bhkl CK
JD's Magic Minoo. 1,3 jukl CK |
|
Jackdow's Tremendous Tyson
4:a Allround Golden GRK J/H 2000
10:a Allround Hunden SSRK J/H 2000 |
|